روش های ارسال

شرکت ونتولینک بدون محدودیت سفارشات و محصولات شما را به سراسر ایران بسته بندی و ارسال می کند

قوانین ارسال محصولات

-در درجه اول معیار برای روش ارسال محصول شیوه ی دلخواه شما است

-مسئولیت ارسال محصولات بدون صدمه و مطابق با سقارش شما پس از تحویل توسط واحد ارسال کننده به عهده خود آن واحد می باشد.

-هزینه ارسال محصولات به صورت پس کرایه (پرداخت در هنگام تحویل مرسوله) می باشد و به عهده تحویل گیرنده است.

شیوه های ارسال

شرکت ونتولینک راه های مختلفی را در نظر گرفته تا سفارشات به دست شما برسند که با توجه به موقعیت خارج از تهران یا داخل شهر تهران متفاوت است.

ارسال در شهر تهران

-ارسال در تهران بسته به حجم و تعداد محصولات یک سفارش به وسیله پیک موتوری یا وانت فرستاده می شوند.روند ارسال به گونه ای است که بعد از بارگذاری شفارش شما تا دوساعت بعد و نهایتا تا ساعت 18 همان روز محصول مورد نظر را دریافت کنید.

-هزینه ی ارسال از فروشگاه (واقع در توحید) تا مقصد به عهده ی شخص دریافت کننده می باشد که طبق قوانین و تعرفه های شرکت الوپیک محاسبه می شوند.

ارسال برای شهرستان ها

ارسال برای شهرستان ها به دو روش زمینی و هوایی امکان پذیر است.هزینه های ارسال ،انبار تعاونی و هزینه پیک از تعاونی تا محل موردنظر شما به صورت پس کرایه (پرداخت در محل) و به عهده تحویل گیرنده است.

ارسال از طریق باربری زمینی

شرکت ونتولینک ظرف قرارداد با تعاونی 15 است که در صورت تمایل می توانید تعاونی مورد نظر خود را در قسمت توضیحات ذکر کنید.لازم به ذکر است که هزینه ی ارسال از مبدا تا واحد ارسال دیگر به عهده مشتری گرامی است.

تلفن و ارتباط با تعاونی 15

………..

ارسال هوایی

ونتولینک جهت ارتقاء کیفی در ارسال محصولات از طریق باربری هوایی هم محصولات را به دست شما می رساند که باربری طرف قرارداد با شرکت باربری راه آسمان آبی می باشد و در صورت تمایل به ارسال از طریق باربری های هوایی دیگر می توانید در قسمت توضیحات ذکر نمایید.

ارسال از طریق پست

به دو روش پست پیشتاز و پست سقارشی محصولا به دست شما می رسند

پست پیشتاز: سریع ترین روش پست در کشور پست پیشتاز است که موارد ارسالی را به همراه بیمه و ضمانت ارسال به دست شما می رسانند که البته از هزینه ی بالا تری هم برخوردار است.

پست سفارشی: نسبت به پست پیشتاز زمان بیشتری  برای ارسال سپری می شود و بیمه ای هم برای محصولات در نظر گرفته نشده ولی شامل هزینه ی کمتری نسبت به پست پیشتاز می شود.