روش های پرداخت

روش های پرداخت

از طریق چه روش هایی می توانم وجه مورد نظر را پرداخت کنم؟

اگر از فروشگاه ونتولینک خریداری کرده اید و قصد واریز مبلغی را به حساب ونتولینک دارید، می توانید یکی از روش های زیر را انتخاب کنید.

 

پرداخت در محل

شما می توانید در هنگام تحویل کالای خود، وجه مورد نظر را به صورت نقدی پرداخت کنید و یا از همکاران ونتولینک بخواهید که با خود دستگاه کارتخوان به همراه داشته باشند.

 

پرداخت اینترنتی

در صورتی که رمز اینترنتی دارید، می توانید مبلغ مورد نظر را به شماره حساب 38 6718 9346 و به نام مهدی محلی گنجی واریز کنید. سپس درست مانند روش قبل، تصویر رسید را برای اعضای تیم فروش ارسال کنید.

 

 

کارت به کارت

می توانید وجه مورد نظر را به شماره کارت 2182 2817 3373 6104 به نام مهدی محل گنجی کارت به کارت کنید و سپس تصویر رسید پرداخت را برای همکاران ما در واحد فروش، ارسال کنید.

 

پرداخت در هنگام خرید کالا

ساده ترین شیوه پرداخت مبلغ، در هنگام خرید است. به این صورت که بعد از انتخاب محصول مورد نظرتان در سایت و افزودن آن به سبد خرید، روی دکمه تایید نهایی سفارشات کلیک کنید تا وارد صفحه پرداخت شوید. در این مرحله به سادگی می توانید با در دست داشتن رمز دوم، CVV2 و تاریخ انقضای کارت خود، مبلغ سفارش خود را پرداخت کنید.

 

اگر در استفاده از هر کدام از روش های بالا به مشکل بر خوردید، می توانید با همکاران ما در واحد خدمات پس از فروش تماس بگیرید.

 

 

کارت بانک ملت - گنجی