درباره ونتولینک

ونتولینک در سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را به عنوان یک فروشگاه آنلاین تجهیزات شبکه آغاز کرده است. ما در ونتولینک، با یک هدف اساسی شروع به کار کردیم و آن، ایجاد یک فروشگاه اینترنتی مرجع و معتبر برای خرید تجهیزات شبکه می باشد. این که کاربران بتوانند محصولات مورد نیاز خود را به سادگی در فروشگاه ونتولینک پیدا کنند و با مناسب ترین قیمت آن را خریداری کنند، دغدغه تیم ما است.

تمام تلاش ما بر این است که تجهیزات شبکه را در دسته بندی ها و برند های مختلف، بدون جهت گیری و همراه با نقد و بررسی کامل، به کاربران ارائه کنیم و انتخاب را به آن ها بسپاریم. چراکه اعتماد کاربران، با ارزش ترین سرمایه ونتولینک است و ما بی وقفه تلاش می کنیم که بر اعتماد آن ها بیفزاییم.

افتخار ونتولینک، به تیم جوان و متخصص آن است. ما تمام تلاش خود را به خرج داده ایم تا بهترین ها را در کنار خود داشته باشیم و در نتیجه بتوانیم خدمت بهتری را به کاربران ارائه دهیم.
اعضای تیم ونتولینک با انگیزه و تلاش مستمر خود، در پی نوآوری و خدمت رسانی در زمینه فروش تجهیزات شبکه می باشند و پیوسته می کوشند تا راه حل های خلاقانه تری را برای تسریع و تسهیل فرآیند خرید اینترنتی بیابند.

تیم ونتولینک

خدمات ونتولینک

ما در فروشگاه تجهیزات شبکه ونتولینک، هر آن چه که برای نصب و راه اندازی یک شبکه کامل و بدون نقص لازم دارید را به فروش می رسانیم. تمام تجهیزات شبکه در فروشگاه آنلاین ونتولینک به فروش می رسند. از آن جا که کیفیت مهم ترین اصلی است که ما در ونتولینک به آن معتقدیم، تمام تلاش تیم ما بر این است که کالای با کیفیت و با قیمت مطلوب به کاربران خود ارائه دهیم. همچنین از آن جایی که رضایت کاربران در اولویت ما قرار دارد، در صورت عدم رضایت از کالای خریداری شده، کاربران می توانند به بخش شرایط مرجوعی و گارانتی کالا مراجعه کنند.